Транспортні рішення

Який комерційний автомобіль найкраще підходить для підприємств харчової промисловості?

Дистрибуція

5min
froid

Завдяки доповненню Renault Trucks Trafic і Master Renault Trucks пропонує великий вибір транспортних засобів, адаптованих для продовольчого сектору. Залежно від розміру Вашого бізнесу та необхідної вантажопідйомності Ви можете налаштувати свій комерційний автомобіль відповідно до своїх потреб і скористатися послугами, розробленими професіоналами для професіоналів

Продуктовий фургон або ресторан: визначте свої потреби

Різноманітність пропозицій щодо комерційних автомобілів Renault Trucks дозволяє адаптувати Ваш автомобіль до Ваших потреб і Вашого виду діяльності. Залежно від Вашого бізнесу Вам не обов'язково потрібен великовантажний автомобіль, але натомість Вам може знадобитися компактний автомобіль для доставки до центру міста. Renault Trucks Trafic ідеальний завдяки своїй компактній конструкції та маневреності. Однак, якщо у Вас є ресторанний бізнес, для якого необхідне перевезення великих вантажів, Renault Trucks Master стане найкращим варіантом.

З Renault Trucks Master і Renault Trucks Trafic Ви можете вибирати між вісьмома варіантами довжини та п’ятьома варіантами висоти. Обидва вони доступні у версії кабіни-платформи з рефрижераторним кузовом та у класичній версії фургона з рефрижераторним кузовом або без нього. Доступна вантажопідйомність варіюється від 8,9 м3 для Renault Trucks Trafic і до 17 м3 для Renault Trucks Master. Ми можемо проконсультувати Вас щодо налаштування Вашого комерційного автомобіля. Наприклад, виберіть кузов-рефрижератор, автомобіль, що є одним із найкращих на ринку за вантажопідйомністю, і установіть ті налаштування, які підходять Вам найкраще. Усі комерційні автомобілі Renault Trucks спроєктовані таким чином, щоб полегшити установлення та інтеграцію кузова виробниками кузовів. Ми можемо також запропонувати автомобілі з кузовом.

Discover our LCV range

New Renault Trucks Trafic Red Edition

Renault Trucks Master

Навантаження та розвантаження продуктів харчування, готових страв чи напоїв – важка робота: площа вантажного простору наших комерційних автомобілів спроєктована таким чином, щоб забезпечити легкий доступ і скоротити час зупинки, а також обмеження при завантаженні та розвантаженні. Фургони наявні з одними або двома бічними дверима

Restaurant_delivery_with_a_trafic_red_edition

 

Усередині все сконструйовано для безперебійного введення бізнесу: Ви можете підключити свій мобільний телефон до центрального екрану, зарядити його, поставивши на індукційний зарядний пристрій на панелі приладів, скористатися численними місцями для зберігання, доступними всередині автомобіля, або навіть використовувати лоток для деталей на передньому пасажирському сидінні.

Що стосується водіння, Ви можете використовувати безліч доступного обладнання, щоб зробити керування більш приємним і менш стомливим: система запуску без ключа (доступна на Renault Trucks Trafic), автоматична коробка передач з подвійним зчепленням, регулятор швидкості або навіть екран із моніторингом сліпих зон, що є досить корисним для водіння у центрі міст. Що стосується безпеки, Renault Trucks Trafic і Master оснащені численними допоміжними засобами керування: система допомоги під час рушання на підйомі, передні та задні датчики, система попередження про виїзд зі смуги руху або навіть система інформування про наявність автомобілів у сліпій зоні видимості.

 

Someone_filling_a_paper_in_renault_trafic

Наша служба підтримки Renault Trucks: поруч з вами щодня

Незалежно від того, чи є Ви постачальником продуктів харчування, ресторатором, пекарем або робітником у харчовій галузі, Вам необхідно, щоб транспортні засоби були доступні, а послуги надавалися в різний час. Саме тому Renault Trucks пропонує послугу Fast&Pro, створену спеціально для обслуговування Ваших комерційних автомобілів із розширеним графіком роботи. Аналогічно ми пропонуємо кілька послуг, які дозволять Вам управляти витратами, пов'язаними з Вашим автомобілем. Наприклад, це стосується наших комплектів для технічного обслуговування або наших контрактів на технічне обслуговування у разі використання Вашого автомобіля та ведення бізнесу. Обравши контракт на діагностичне технічне обслуговування, Ви отримаєте чітке уявлення про фактичну вартість Вашого комерційного автомобіля.

Що стосується фінансування, Renault Trucks Financial Services пропонує комплексні пакети, що включають фінансування, технічне обслуговування та страхування: тоді Ви зможете управляти загальними витратами, пов'язаними з Вашим комерційним автомобілем, упродовж усього періоду його використання

Renault Trucks Master Red Edition

А як щодо електричного продуктового фургона?

Декарбонізація транспорту. Дедалі більше міст і міських територій запроваджують обмеження на рух звичайних транспортних засобів. І це без урахування того факту, що наразі на багатьох тендерах вимагають декарбонізації в умовах постачання, а кінцеві споживачі все більше усвідомлюють цей екологічний фактор.

Сьогодні наша електрична лінійка, включно з Renault Trucks E-Tech Master, пропонує надійну та вигідну альтернативу для більшості підприємств харчової промисловості. Фактично, за нашими оцінками, загальна вартість електромобіля на 30% менша порівняно із вартістю звичайного автомобіля! Залежно від Ваших потреб Renault Trucks E-Tech Master доступний у трьох конфігураціях: фургон, платформа з кабіною або автомобіль без кузова. Він ідеально сумісний з кузовом із регульованою температурою та має запас ходу до 200 кілометрів.

Спеціалісти Renault Trucks допоможуть Вам точно визначити Ваші потреби в енергії, а також вибрати та налаштувати зарядну інфраструктуру з урахуванням Ваших обмежень. Під час використання зарядного пристрою час заряджання становить лише дві години для 80% заряду та три години для 100%. Маючи досвід роботи у сфері електромобільності з 2010 року, Renault Trucks пропонує низку послуг, спеціально розроблених для електромобілів, та підтримає Ваш бізнес під час переходу до екологічних технологій.

Discover our Electric range

Renault Trucks E-Tech Trafic Electric

Renault Trucks E-Tech Master Electric

Set canonical URL
Off